שירותים

השירותים שאני מציע

loading

פיקוח פרויקטים - פיקוח וניהול פרויקטים, פיקוח על ביצוע תמ"א מטים הדיירים, פיקוח וניהול תוספות בניה

loading

בדק בית לדירות יד שניה - ביצוע בדיקה והכנת דו"ח שמפרט את מצבה הפיזי של הדירה

loading

בדק בית לדירות חדשות - ביצוע בדיקה לדירות והכנת דו"ח ליקויים

loading

כתיבת חוות דעת הנדסית לבתי משפט

תראו איך אני עובד

בקבלת דירה מקבלן ישנם ליקויים שלא נראים לעין, שמוסתרים ומתגלים רק לאחר שנוצרת עוגמת נפש בעקבות הליקוי. חשוב לבצע בדיקה לפני קבלת דירה מקבלן, על מנת לגלות ליקויים אלו ולתקנם לפני הכניסה לדירה.

מפקח בניה

מבצעים הרחבה לדירה? מבצעים תוספת של מרפסות שמש בבניין? אני מבצע ליווי ופיקוח על כל שלבי הבניה מתחילת העבודה ועד סיום הפרויקט. פיקוח בניה בכל שלבי העבודה, החל מבחירת הקבלן, כולל ליווי לכל אורך הבניה ועד קבלת המפתח. אני בודק את איכות החומרים ואת טיב העבודה ומאשר תשלומים לקבלנים, ניהול פרויקטים בבניה, דואג שהקבלן יעמוד בלוח הזמנים ושהפרויקט יעמוד במסגרת התקציב. במסגרת תפקידי כמפקח בניה של ליווי וביצוע פרויקטים של תמ"א 38 יש לשים לב בבקשה להמלצות/ לטיפים שלהלן : בפרויקטים של תמ"א 38/1 (חיזוק מבנים) חשוב שיהיה מפקח בניה מטעם הדיירים שילווה את הפרויקט מתחילתו ועד סופו, ייתן דיווח לדיירים על קצב התקדמות העבודה ויעדכן על כל עיכוב הלוחות הזמנים וכמובן יבדוק את איכות העבודה. בפרויקטי תמ"א 38/2 (פינוי ובניה מחדש), בנוסף לכל זה, יבדוק המפקח את המפרט של הדירה לפני חתימה על החוזה. כמו כן אפשרי לדורש מהקבלן/יזם כי עלות הפיקוח תהיה עליו, וכך הדיירים מקבלים פיקוח ללא הוצאה כספית.

ליעוץ חינם

בדק בית

מבצע בדיקת ליקויי בנייה לדירות חדשות - כולל הוצאת דו"ח ליקויים וחוות דעת לבתי משפט, ובדיקת דירות יד שנייה. בדיקה הנדסית של ביקורת בניה אמינה, יסודית ומקיפה על ידי מהנדס מומחה, השירות ניתן בכל חלקי הארץ, והדו״ח קביל בבית משפט.

ליעוץ חינם
loading